Zoomax24 – sklep dla zwierzaków na maxa!

To naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dyscyplinie zoologii staliśmy się wiodącym sprzedawcą wszystkiego, co potrzebne dla zwierzaków domowych. Zależy nam na tym, by każdy ulubieniec był zdrowy i szczęśliwy, wskutek tego dbamy o tak bogaty i rozmaity asortyment wychodzący vis-a-vis osobom, które dla własnych milusińskich szukają artykułów spełniające te oczekiwania. Toteż Zoomax24 to miejsce przyjazne zwierzakom i tym, którzy je kochają!

Jak w Zoomax24 wyrażamy swoją czułość do zwierząt?
Robimy to, dostarczając produkty, profesjonalne usługi, rady i doświadczenia, to właśnie dzięki którym zwierzęta będą:
•    sprawne fizycznie
•    baczne umysłowo
•    zaangażowane społecznie
•    emocjonalnie szczęśliwe.

We wszystkim, co robimy, kierujemy się naszą przejrzystą wizją: zdrowsze zwierzęta to szczęśliwi ludzie, a szczęśliwi ludzie tworzą poprawniejszy świat! Jeżeli myślą Państwo w pokrewny sposób – nasza oferta oraz obsługa, jaką zapewniamy perfekcyjnie się w to wpisze.

Co można odnaleźć w opisującej nas ofercie?
Stawiamy na wysoką jakość, jakkolwiek oraz różnorodność -w naszej idealnej szerokiej ofercie wolno znaleźć zatem propozycje skierowane dla entuzjastów domowych pupili przeróżnych rodzajów. Wybitnie ogromną częścią stworzonego przez nas asortymentu są produkty skierowane do laików domowego akwarium. Polecamy dekoracje, grzałki, akcesoria filtracyjne czy oświetlenie – słowem wszystkie detale, to właśnie dzięki którym akwarystyczne hobby faktycznie nabiera sensu.
Niemniej jednak Zoomax24 to nie jedynie akwaria – przygotowaliśmy także interesującą ofertę dla właścicieli i innych zwierzaków domowych. Od ukochanych psów, przez ptaki, chomiki lub inne drobne zwierzęta. Fani kotów też znajdą u nas ciekawe propozycje. W nadzwyczajny sposób zachęcamy do regularnego odwiedzania kategorii „nowości”, gdzie regularnie uzupełniamy opisującą nas propozycję o nowinki na rynku zoologicznym. Wszystko po to, żeby posiadać pewność, iż każdy pupilek ma możliwość dostać to, na co zasługuje – innymi słowy wszystko, co najlepsze!
Zachęcamy też do korzystania z kompetentnego doradztwa naszych robotników – w Zoomax24 pracują wyłącznie wielbiciele świata zwierząt domowych, jacy chętnie dzielą się swoją wiedzą z innymi.