Zdrowie oraz smakowite przetwory przygotowywane z wykorzystaniem tradycyjnych receptur

W czasie zimowym możliwość skorzystania z przetworów to metoda na uzyskanie dostępu do smacznych, tradycyjnie przetworzonych owoców oraz warzyw, a gdy nie ma możliwości zakupu ekologicznych artykułów w sklepach spożywczych. Przetwory mogą stanowić zarówno rozkoszne zakąski, ale mogą być też pierwszorzędnym dodatkiem do różnych potraw. Przygotowane na słono bądź słodko mają bardzo szerokie zastosowanie w polskiej kuchni. W miejsce decydować się na samodzielne przygotowanie przetworów, można postawić na oparte na sztampowych recepturach tradycyjne przetwory, które proponuje Piwniczka Babuni – na www.piwniczkababuni.pl wolno sprawić ten unikalny asortyment.

Jakie są walory naturalnych przetworów?
Przyrządzane przez nas przetwory nie zawierają:
– chemicznych dodatków
– substancji kolorujących
– zagęszczaczy
– wzmacniaczy smaku

Przygotowane z wykorzystaniem znanych od lat, tradycyjnych receptur domowe przetwory są w stanie zapewnić dostęp do rozkosznych i zdrowych produktów. Stosujemy wyłącznie wyselekcjonowane składniki, które pochodzą od pierwszorzędnych wytwórców. Składniki w postaci warzyw pochodzą z upraw, które znajdują się w kultowych z czystości rejonów, co zapewnia wysoką jakość wykonania. W ten sposób nasze przetwory są w stanie być z powodzeniem zastosowane w zbilansowanych, zdrowych dietach. Zwłaszcza w okresie jesiennym i zimowym, gdy w sklepach brakuje świeżych, lokalnych owoców i warzyw wykorzystanie przetworów zezwala dostarczyć istotne dla organizmu ludzkiego składniki w postaci drogocennych witamin. W zdrowej diecie wykorzystanie produktów, jakie nie zawierają konserwantów, ma niezmiernie znaczące znaczenie, bo ogranicza dostarczanie do organizmu ludzkiego czynników chemicznych, które odnajdują się w sztucznych produktach.
Jak wykorzystać przetwory naturalne?
Przetwory mają szeroki zastosowanie, co wynika z możliwości wybierania produktów z przeróżnych kategorii.

Zdecydować można się na:
– smakowite syropy z rozmaitych owoców
– konfitury oraz dżemy
– owoce w syropach
– ogórki konserwowe oraz kiszone w przeróżnych wersjach
sałatki
– tradycyjne zupy
– marynowane owoce i warzywa

Przygotowane w naszej firmie zupy to gotowe i apetyczne posiłki. Żur wiejski, barszczyk galicyjski, staropolski czy orientalne są w stanie być wykorzystane jako jednej z posiłków w ramach przygotowywanego obiadu. Sałatki z różnych warzyw jak cukinia, seler, mizerii, grzyby, czerwona kapusta, to idealny dodatek do każdego obiadu. Sałatki mogą być wykorzystane także jako samodzielne danie. Natomiast olśniewającym dodatkiem do wielu potraw są domowe przetwory w postaci marynowanych warzyw oraz owoców. Ćwikła, papryka, buraczki, pieczarki marynowane to pyszne zakąski, akcesoria do wykorzystania, chociażby w czasie świąt. Do zwłaszcza cenionych przez kontrahentów artykułów zakwalifikować można nasze ogórki w wersji konserwowej i kiszonej. Ogórki przygotowujemy w rozmaitych wersjach, co obejmuje między innymi ogórki kiszone małosolne, w miodzie, konserwowe domowe, z chili czy pomidorami. Są w stanie one stanowić imponujący dodatek także do kanapek. Tak samo jest z dżemami i konfiturami, jakie w ogromnej ofercie naszej klarownej firmy występują w różnych wersjach. Zajmujemy się realizowaniem takich przetworów owocowych, w jakich składzie znajdują się przeróżne owoce, jak maliny czy pomarańcze.