Wypożyczalnia Samochodów Tarnów

 Proponujemy usługę najmu aut osobowych dla wszystkich, jacy cenią sobie profesjonalną obsługę, komfortową oraz pewną jazdę oraz nowoczesne i niezawodne modele aut. Funkcjonujemy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a także Nowego Sącza. Dla naszych klientów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im fachowym wsparciem oraz doradztwem. Jesteśmy ekspertami w swojej dyscyplinie. Dbamy o prawidłowy stan techniczny opisującej nas floty. Pojazdy regularnie przechodzą dokładne przeglądy oraz posiadają właściwe pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z wyświadczanych przez naszą firmę usług skorzystały już dziesiątki usatysfakcjonowanych kontrahentów, zarówno indywidualnych, jak i prywatnych przedsiębiorstw. Cenią sobie opisującą naszą efektywną obsługę, formalności ograniczone do bezsprzecznego minimum i poboczne promocje w postaci dostarczenia auta na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie lub ewentualnie Katowicach. Staramy się spełnić wyczekiwania nawet naszych najbardziej wymagających konsumentów. Dlatego także przygotowaliśmy szeroką ofertę w atrakcyjnych cenach. Detale znajdują się na stronie internetowej carsprint.pl.

Do kogo kierujemy naszą ofertę wypożyczalni samochodów?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, jaka oferuje możliwość wynajmu pojazdów, zarówno osobowych, jak i dostawczych. Do każdego konsumenta przystępujemy w sposób indywidualny, dopasowując propozycję do jego oczekiwań, potrzeb i preferencji.

Nasza wypożyczalnia pojazdów umożliwia najem aut osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast auta dostawcze można wynająć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Zapewniamy sprawne technicznie auta, możliwość dodania fotelika dziecięcego i nawigacji GPS, a również stały dostęp do prowadzonego przez nas serwisu. Nasi kontrahenci zawsze wyruszają od nas z pełnym bakiem i czystym oraz porządnym wozem.

Cena najmu wozu nie zależy od ilości przebytych kilometrów, lecz jest podana jako stawka dzienna. W jej skład wstępuje ubezpieczenia OC/AC/NW oraz podatek VAT. Dla kompletnego komfortu oraz satysfakcji naszych konsumentów akceptujemy płatność w złotych, dolarach, funtach i euro. Proponujemy konkurencyjne oraz bardzo dogodne cenowo auta. Kontrahenci mają do wyboru wiele ekskluzywnych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai oraz Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdziesz w naszej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych klientów atrakcyjną oraz wszechstronną propozycję najmu samochodów na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego. Posiadamy ogromne doświadczenie w branży oraz bez ustanku podnosimy swoje kwalifikacje. Naszym zamiarem jest kompletne zadowolenie oraz satysfakcja konsumentów. Dokładamy wszystkich starań, by każde zlecenie zrealizować z największą starannością.

To naturalnie dzięki nam nasi klienci są w stanie dotrzeć wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej czy też zdobyć natychmiastową pomoc w przypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy samochód na lotnisko i umożliwiamy dojazd na konferencję służbową bądź wyśniony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zaznajomienia się z naszą propozycją i skorzystania z usługi najmu auta.