Wynajem atrakcji na wydarzenia rodzinne – proparty.eu

Organizując imprezę dla maluchów bądź też piknik firmowy warto zatroszczyć się o właściwe atrakcje, które mogą być skierowane zarówno do najmłodszych i ich rodziców. Niestety nabycie kosztownych urządzeń animacyjnych, dmuchanych zamków, ścianek wspinaczkowych bądź innych sprzętów wyłącznie dla jednej imprezy jest po prostu niedochodowy – o wiele lepszym rozwiązaniem jest wydzierżawienie sprzętu razem z obsługą, która zadba o pracę sprzętów, przywiezie je na miejsce, rozmieści i po zakończonej imprezie – zajmie się ich złożeniem i zabraniem. Taką propozycję przygotowała firma proparty.eu, która od ponad 10 lat oferuje przeróżnego rodzaju atrakcje na uroczystości.
Dmuchańce, zamki do skakania, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, tory przeszkód, lewitujące piłki oraz dużo więcej. Propozycja dotyczy urządzeń, które mogą zagwarantować zabawę dzieciom oraz postaciom dorosłym. Firma proparty.eu współdziała z agencjami eventowymi i prywatnymi organizatorami imprez dla maluchów. Z oferty korzystają także firmy, które wyszukują atrakcji na wydarzenia służbowe czy wyjazdy integracyjne. Prócz zabawy, urządzenia gwarantują też fenomenalne narzędzie do budowy relacji międzyludzkich, szlifowania zdolności przywódczych lub organizacji pracy – jest to świetny sposób, aby zagwarantować pracobiorcom szkolenie na najwyższym, rozrywkowym poziomie.
Gorąco zapraszamy do współpracy agencje eventowe, firmy organizujące imprezy, fundacje, urzędy miast i wszystkie inne osoby, które chcą, aby impreza była bajeczna i obfitowała perfekcyjną zabawę. Przygotujemy propozycję, dostosujemy sprzęt, przywieziemy go na miejsce imprezy (czas oraz miejsce najmu ustalamy odpowiednio wcześniej, zastrzegając termin), rozstawimy oraz zatroszczymy się o to, żeby atrakcja była sprawna podczas trwania uroczystości, a po ukończonej zabawie – zajmiemy się złożeniem i zabraniem wyposażenia. Z powodzeniem obsługujemy pikniki familijne, imprezy dla dzieci a również służbowe eventy – z nami i naszymi atrakcjami animacyjnymi każda uroczystość będzie udana!
Po znacznie więcej wiadomości odnośnie posiadanych atrakcji a także cennik oraz dostępność terminów uprzejmie zapraszamy na stronę internetową proparty.eu bądź też do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Więcej na  http://www.proparty.eu