Bezpieczna rzeczna ekspedycja – Rzekami.pl

Masz już dosyć monotonnych weekendów spędzanych przed telewizorem? Pragniesz zabrać rodzinę oraz dzieci na atrakcyjną eskapadę, która pozwoli Wam obcować z przyrodą oraz aktywnie spędzić czas? Jeśli nie masz z perspektyw czy żadnego pomysłu na to, dokąd zabrać rodzinę – przetestuj propozycję Rzekami.pl. Jako pierwsza załoga na Mazowszu proponujemy spływ kajakowy Wkra, Wisłą czy też Narwią. Mamy specjalistyczny sprzęt, który zezwoli Wam popłynąć wyselekcjonowaną rzeką, poznać bliżej przyrodę, spędzić przyjemnie czas, odprężyć się i przede wszystkim świetnie spędzić dzień, dbając nie jedynie o zalety rodzinne, lecz też ruch. Aktywne spędzanie czasu w kultowym miejscu – to oferta, jaką przygotowaliśmy.
Jeżeli jednak spływ kajakowy Pomiechówek to dla Was zbyt znaczące wyzwanie, jako nieliczni proponujemy pontony – profesjonalny wybór dla rodziny. Nie istotne, czy przybędziecie we dwoje, lub także w siedem osób – suma spływu jest taka sama. Cała rodzina bez problemu zmieści się do bezpiecznego pontonu i będzie mogła przepłynąć rzeką Wkrą. Na każdym etapie troszczymy się o sprzęt, sprawdzamy szlak oraz co najważniejsze – gwarantujemy akcesoryjne atrakcje, jakie pozwolą Wam spędzić miło wolny czas.
Oferta Rzekami.pl skierowana jest nie tylko do rodzin – dużo agencji eventowych organizuje u nas podróże służbowe, integracyjne spływy kajakowe lub też atrakcje dla uczniów. Dbamy o transport (jeżeli nie macie auta, z rozkoszą odbierzemy Was z Pomiechówka, a po spływie odwieziemy na przystanek) i uwidoczniamy, że dla nas najistotniejszy jest Konsument i jego idealna zabawa w trakcie spływu.
Zatem jeśli poszukujesz atrakcyjnego żadnego pomysłu na spędzenie weekendu, pragniesz uczynić swoje umiejętności w czasie spływu kajakiem lub najzwyczajniej w świecie w arkadyjskiej aurze popływać z rodziną pontonem – uprzejmie zapraszamy do nas. Dla korporacji oraz agencji eventowych przygotowaliśmy pomocną ofertę współpracy – też zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Poznaj uroki spływów kajakiem lub ewentualnie pontonem, zbliż się do natury i przetestuj, jak urokliwe jest pływanie Wkrą, Wisłą czy też Narwią – to wszystko z ofertą Rzekami.pl

Więcej na stronie internetowej – http://www.rzekami.pl/splywy-wkra/